Derybų vedimas, atstovavimas Klientui valstybės, visuomeninėse, ūkinėse ir kitose institucijose bei palaikymas teisinių ryšių su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis

Derybų vedimas, atstovavimas Klientui valstybės, visuomeninėse, ūkinėse ir kitose institucijose bei palaikymas teisinių ryšių su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis„Pasiduodantys niekada nelaimi, o laimėtojai niekada nepasiduoda…“ Tad nepasiduokime. Net atrodo beviltiškiausioj situacijoj galima rasti išeitį ir laimėti daugiau nei pralaimėti. Pasinaudojus derybomis, pritaikius tinkamas konkrečioje situacijoje žinias visada galima bent sušvelninti situaciją.

Kiekvienam psichologui reikalinga psichologas, advokatui – advokatas ir taip toliau. Ar pastebėjote, kad lengviau pasibarti už kaimyną, pareikalauti jo teisių įgyvendinimo nei savų. Savo praktikoje pastebėjau, kad iškilus konfliktui asmenys JAU nebegali bendrauti be aštrių emocijų tarpusavyje ir daugelis mano klientų apsidžiaugė, kad jiems nereikia patiems vesti derybų, bendrauti su kita puse, šią funkciją jie perduoda advokatui – neutraliam asmeniui, t.y., jokių asmeniškumų, plius turinčiam reikiamas žinias. Tad pasinaudokite šia galimybe.

Be to, įstaigos dažnai nenoriai žmogui teikia informaciją net apie jį patį, nors Konstitucijoje parašyta, kad „Pilietis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka gauti valstybės įstaigų turimą informaciją apie jį“. Tad kartu su advokatu galite pasiekti tikrai gerų rezultatų.